Fritz Box 7590 AX: Nowy topowy model z Wifi 6 (WLAN AX)

Post

Fritz Box 7590 AX: Nowy topowy model z Wifi 6 (WLAN AX)

AVM dodał WLAN AX / Wifi 6 do Fritz Box 7590, swojego topowego modelu dla połączeń DSL. Ten wariant routera nosi nazwę Fritz Box 7590 AX.

Fritz Box 7590 AX posiada wszystkie cechy techniczne Fritz Box 7590, ale obsługuje również nowe i szybsze Wifi 6. W tym celu nowy model ma osiem anten WLAN, które teoretycznie do 2400 Mbit/s w paśmie 5 GHz i Osiągnij 1200 Mbit/s przy 2,4 GHz. Oznacza to, że kilka równoległych strumieni 4K, granie, nauka w domu i praca w domowym biurze z wieloma wideokonferencjami i aplikacjami w chmurze nie powinno stanowić problemu. Dlatego użytkownicy, którzy muszą zarządzać kilkoma strumieniami wideo w tym samym czasie, powinni najbardziej skorzystać z nowego Fritz Box. Ponadto Fritz Box 7590 AX zapewnia zrelaksowane umysły, gdy dzieci już przesyłają strumieniowo filmy, podczas gdy rodzice nadal muszą brać udział w wideokonferencjach w pracy.

Fritz Box 7590 AX obsługuje supervectoring VDSL, dzięki któremu możliwa jest prędkość Internetu do 300 Mbit/s. Tak jak poprzednio, sprzęt obejmuje Mesh WiFi, stację bazową DECT do inteligentnych aplikacji domowych i telefonów bezprzewodowych, a także połączenia z istniejącymi telefonami stacjonarnymi. Zapora ogniowa, kontrola rodzicielska, dostęp do sieci VPN i WLAN również należą do zakresu funkcji. Router posiada cztery gigabitowe porty LAN. Zarówno porty Gigabit LAN, jak i Wi-Fi 6 są w pełni kompatybilne wstecz.

Fritz Box 7590 AX będzie dostępny od końca maja w cenie 269 euro (sugerowana cena detaliczna). Poprzedni Fritz Box 7590 z WLAN AC + N jest dostępny za około 230 euro.

W połączeniu z Fritz Repeater 6000 możesz korzystać z Wifi 6 w całej sieci Mesh. Więcej na ten temat przeczytasz w komunikacie Fritz Repeater 6000: nowy topowy model AVM dla Wi-Fi 6 z 6 GBit/s.

.

Porównanie routerów Fritzbox: który model jest najlepszy?

ADSL2+, VDSL2 z superwektorowaniem 35b

4x4 Wi-Fi 6 (WLAN AX) z prędkością do 2400 Mbit/s przy 5 GHz i 1200 Mbit/s przy 2,4 GHz

Cztery gigabitowe porty LAN i jeden gigabitowy port WAN

Dwa porty USB 3.0 do drukarki i pamięci masowej (NAS)

System telefoniczny dla telefonów DECT, IP, ISDN i analogowych

Baza DECT dla maksymalnie sześciu telefonów i aplikacji inteligentnego domu

Fritz OS z kontrolą rodzicielską, serwerem multimediów, Fritz NAS, dostępem dla gości WLAN i wieloma innymi. m.

Bezpłatne aplikacje, takie jak aplikacja Myfritz, aplikacja Fritz Fon, aplikacja Fritz WLAN lub aplikacja Fritz smart home

Automatyczne aktualizacje

Gwarancja producenta: 5 lat

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply