Fritz Box 7590: Nowe laboratorium z wieloma ulepszeniami

Post

Fritz Box 7590: Nowe laboratorium z wieloma ulepszeniami

Firma AVM wydała nowe oprogramowanie laboratoryjne dla Fritz Box 7590. Z wieloma ulepszeniami, takimi jak zmienione wyświetlanie i zarządzanie wpisami książki telefonicznej.

Berliński specjalista ds. komunikacji AVM wydał nowe oprogramowanie laboratoryjne Fritz OS dla Fritz Box 7590, topowego modelu wśród Fritz Boxes dla połączeń DSL. To laboratorium ma numer wersji 07.24-83272 i zgodnie z dziennikiem zmian wprowadza te innowacje i ulepszenia. Internet:

NOWOŚĆ - Jedno urządzenie sieciowe jest preferowane nad wszystkimi innymi, tę właściwość można aktywować w "Szczegółach" urządzenia w sieci domowej

Naprawiono - Jeśli podstawowe połączenie internetowe nie powiodło się, a rozszerzona ochrona przed awariami zadziałała, nie było możliwe przesłanie danych wsparcia do AVM

DOSTĘP DO BEZPRZEWODOWEGO INTERNETU:

Ulepszenie - Poprawiona funkcja automatycznego kanału po wykryciu źródeł zakłóceń (pasmo 5 GHz)

Ulepszenie - Nowa wiadomość pod "System / Zdarzenia" po przekroczeniu maksymalnej liczby repeaterów WLAN

Telefonia:

Ulepszenie - Ukryj zakładki "E-Mail" i "RSS" w menu "Telefonia / Urządzenia telefoniczne", jeśli DECT jest wyłączony

Ulepszona prezentacja i zarządzanie wpisami w książkach telefonicznych całkowicie zmienione (np. zdjęcie widoczne w widoku ogólnym, możliwość wyboru kolumn do wyświetlenia, dodane wielokrotne zaznaczanie oraz kopiowanie i przenoszenie wpisów między książkami telefonicznymi)

Ulepszenie — ustawienia wysyłania i odbierania faksów są podsumowane w sekcji „Telefonia / Urządzenia telefoniczne”

Ulepszenie - Odebrane i wysłane faksy są podsumowywane w sekcji Telefonia / Faks w dzienniku faksów (dziennik faksów jest już widoczny w tej wersji laboratoryjnej, ale nie można z niego obecnie korzystać)

System:

Ulepszenie - Dane pomocy technicznej mogą zostać ponownie wysłane do AVM bez czekania po zakończeniu procesu wysyłania

Tutaj możesz pobrać nowe laboratorium dla Fritz Box 7590. Twoja opinia na ten temat jest wyraźnie pożądana; AVM udostępnia w tym celu formularz online. Jak zawsze, dotyczy wersji laboratoryjnych: AVM nie zapewnia żadnego wsparcia i nie udziela żadnej gwarancji. Wersje laboratoryjne przeznaczone są dla użytkowników, którzy lubią eksperymentować i wiedzą, co robią. Na Fritz Box, który powinien działać w 100% niezawodnie, na przykład dlatego, że jest używany w domowym biurze, powinny być instalowane tylko ostateczne wersje Fritz OS, a nie wersje beta / laboratoryjne.

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply