Fritz Box 7590 wierci nowe laboratorium Fritz

Post

Fritz Box 7590 wierci nowe laboratorium Fritz

Firma AVM opublikowała obszerne laboratorium dla Fritz Box 7590. Nowa wersja beta systemu Fritz OS w szczególności odnosi korzyści w domowym biurze i inteligentnym domu.

Dzięki nowemu laboratorium użytkownicy mogą teraz łatwiej nadawać priorytet komputerowi w biurze domowym w przeglądzie sieci mesh: Fritz Box daje pierwszeństwo temu komputerowi podczas uzyskiwania dostępu do Internetu, jeśli połączenie internetowe jest w pełni wykorzystane. Gwarantuje to np. sensowną pracę w domowym biurze, a jednocześnie dzieci mogą w pełni korzystać z połączenia internetowego z streamingiem wideo i grami. Ta priorytetyzacja może być szczególnie opłacalna, gdy trwa ważna wideokonferencja dla pracownika biura domowego.

Cenne również do użytku profesjonalnego: AVM zintegrował nowy dziennik faksów w nowym laboratorium Fritz, który podsumowuje otrzymane i wysłane faksy.

Uważamy, że ta innowacja jest naprawdę fajna: bezprzewodowy przełącznik Fritz Dect 440 staje się higrometrem dzięki nowemu laboratorium. Może teraz mierzyć i wyświetlać nie tylko temperaturę, ale także wilgotność. Wartość wilgotności jest wyświetlana bezpośrednio na Fritz Dect 440, w aplikacji Fritz Smart Home, na Fritz Fon oraz w interfejsie użytkownika Fritz Box. Fritz Dect 440 daje również użytkownikowi wskazanie, kiedy wilgotność jest zbyt wysoka lub zbyt niska.

AVM Fritz Dect 440 w teście: pilot do inteligentnego domu

W przypadku inteligentnej oprawy Fritz Dect 500 sekwencja świetlna „obudź się / zasypiaj” jest teraz dostępna poprzez „automatyczne przełączanie”.

AVM Fritz Dect 500 w teście: Inteligentne światło do domu

Niezupełnie nowy, ponieważ znajdował się już w poprzednim laboratorium, ale nadal warto wspomnieć: Fritz Fon może graficznie wyświetlać aktualny raport pogodowy na ekranie startowym. Więcej o tej innowacji w laboratorium, która została wprowadzona w połowie października 2020 r., można przeczytać w tym komunikacie.

Kolejna innowacja w laboratorium: dostęp do sieci WLAN dla gości i automatyczną sekretarkę Fritz Box można włączać i wyłączać za pomocą Fritz Dect 440. Nawiasem mówiąc, Fritz Box od kilku tygodni obsługuje również inteligentne napędy rolet niektórych producentów, pod warunkiem, że zainstalowana jest wersja laboratoryjna. Można nimi sterować za pomocą aplikacji Fritz Smart Home, inteligentnych bezprzewodowych przycisków Fritz Dect 400 i 440, a także za pośrednictwem Fritz Fon i interfejsu użytkownika Fritz Box.

Możesz przeczytać pełny dziennik zmian tutaj. Możesz pobrać nowe laboratorium 07.24-83655 tutaj. Jak zawsze: AVM nie udziela wsparcia ani gwarancji dla wersji beta.

AVM: Smart Home z Fritz Box - wszystkie urządzenia i opcje

AVM Fritz Box i inteligentny dom: najlepsze porady i wskazówki

Fritz Box 7590: Raport pogodowy na Fritz Fon dzięki nowemu laboratorium

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply