Fritz OS 7.25: Fritz Box 7580 z wieloma nowymi funkcjami

Post

Fritz OS 7.25: Fritz Box 7580 z wieloma nowymi funkcjami

Fritz OS 7.25 jest teraz dostępny dla Fritz Box 7580. Fritz Box ma wiele nowych funkcji.

Aktualizacja 9.4.2021: AVM wydała teraz Fritz OS 7.25 dla Fritz Box 7580. Ta wiadomość informuje o wszystkich nowych funkcjach Fritz OS 7.25: Fritz OS 7.25 już jest - w centrum uwagi Smart Home, WLAN i Home Office. Koniec aktualizacji

Pod koniec marca firma AVM wydała już nową wersję systemu operacyjnego Fritz 7.25 dla dwóch kolejnych modeli Fritz Box. Były to Fritz Box 6590 Cable i Fritz Box 6490 Cable, jak napisali na Twitterze Berlińczycy. Oznacza to, że użytkownicy tych dwóch dekoderów mogą również korzystać z wielu innowacji, które wprowadza nowa wersja Fritz OS. Jednak tylko wtedy, gdy sam kupiłeś dekoder telewizji kablowej lub dostawca telewizji kablowej natychmiast przekaże aktualizację do Fritz Box. Doświadczenie pokazuje, że dostawcy telewizji kablowej potrzebują czasu na dostosowanie aktualizacji Fritz OS opublikowanej przez AVM dla swoich routerów, a następnie udostępnienie ich im.

Kilka przykładów innowacji w Fritz OS 7.25: Użytkownicy mogą teraz łatwiej ustalać priorytety dla komputerów w biurze domowym. Komputer będzie miał wtedy priorytet podczas korzystania z Internetu, jeśli połączenie internetowe jest w pełni wykorzystane. Przekierowania połączeń i blokowanie połączeń również powinny być łatwiejsze do skonfigurowania. Z drugiej strony rodzice mogą łatwiej kontrolować czas online i dostępną zawartość sieciową dzięki Fritz OS 7.25. Miłą usługą dla inteligentnego domu jest wyświetlanie danych pogodowych na Fritz Fon. Jeśli używasz przycisku bezprzewodowego Fritz Dect 440, możesz użyć go do włączania i wyłączania dostępu gościa WLAN i automatycznej sekretarki Fritz Box. Ten Fritz Dect 440 staje się również higrometrem z Fritz OS 7.25. O wszystkich nowych funkcjach Fritz OS 7.25 będziemy informować w tej wiadomości: Fritz OS 7.25 już jest – skup się na inteligentnym domu, sieci WLAN i biurze domowym.

Możesz łatwo zainstalować nową wersję Fritz OS za pośrednictwem interfejsu internetowego Fritz Box. Tutaj podajemy instrukcje: Zaktualizuj Fritz-OS swojego Fritzbox - tak to działa. Wskazówka: nowy „PC-WELT Special Issue 4/2021 Fritzbox” jest już dostępny w kiosku. Zawiera między innymi informacje o nowych funkcjach Fritz OS 7.25 oraz przedstawia pudełka Fritz i inne urządzenia AVM. Jeśli chcesz kupić nowy Fritz Box, na przykład dlatego, że Twój stary Fritz Box nie ma już nowego Fritz OS 7.25, znajdziesz tutaj wyczerpujące porady dotyczące zakupu: Porównanie routerów Fritzbox: który model jest najlepszy?

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply