Fritz OS 7.28 dla Fritzbox 7590 - który przynosi aktualizację

Post

Fritz OS 7.28 dla Fritzbox 7590 - który przynosi aktualizację

Nowa wersja Fritz OS jest dostępna dla popularnego modelu Fritzbox 7590. To wprowadza aktualizację do Fritz OS 7.28.

AVM dostarcza teraz nowy Fritz OS 7.28 dla Fritzbox 7590. Oznacza to, że wersja 7.27, która została wydana w maju, jest teraz aktualizowana przez właścicieli routera i uaktualniana. W Fritz OS 7.28 tym razem nie ma żadnych nowych funkcji, a AVM opisuje tę wersję w tweecie jako „aktualizację konserwacyjną”. Niemniej jednak aktualizacja jest warta zachodu, ponieważ naprawiane są różne błędy i wprowadzane są również drobne ulepszenia. Możesz dowiedzieć się, co to jest dalej w tej wiadomości.

Porównanie routerów Fritzbox: który model jest najlepszy?

Najszybszym sposobem uzyskania aktualizacji jest wpisanie „fritz.box” w wybranej przeglądarce. Zaloguj się, a następnie przejdź do „System”, a następnie „Aktualizuj” w interfejsie Fritz OS na lewym pasku bocznym. W zakładce „Wersja Fritz! OS” kliknij przycisk „Znajdź nowy system Fritz! OS”.

Nie daj się zwieść nowym wyświetlonym funkcjom (patrz zrzut ekranu powyżej). Są to nowe funkcje, które zostały już wprowadzone w Fritz OS 7.25. Możesz dowiedzieć się, jakie zmiany w Fritz OS 7.28 są dostępne poniżej w tym artykule.

Alternatywnie Fritzbox automatycznie wyszukuje nowe dostępne aktualizacje, a następnie instaluje je z pewnym opóźnieniem.W tym celu należy jednak aktywować funkcję automatycznej aktualizacji. Odpowiednie ustawienie można znaleźć w „System, Aktualizacja” w zakładce „Automatyczna aktualizacja”. Tutaj możesz również ustawić okres, w którym aktualizacje mogą być instalowane. Jeśli nie zmienisz ustawienia, Fritzbox zaktualizuje się w nocy, gdy śpisz. Podczas aktualizacji połączenie z Internetem również zostaje na krótki czas rozłączone.

System:

Poprawa: zwiększona stabilność

Telefonia:

Zmiana: Konieczność dostosowania do zmienionych wymagań dotyczących uwierzytelniania w Google (książka telefoniczna i kalendarz Google)

Ulepszenie: zwiększona interoperacyjność internetowych książek telefonicznych opartych na CardDAV

Ulepszenie: Zoptymalizowana obsługa przekierowań połączeń dla trunkingu SIP, które obsługują przekierowanie połączeń w fazie połączenia

DOSTĘP DO BEZPRZEWODOWEGO INTERNETU:

Poprawa: zwiększona stabilność

USB:

Naprawiono: Nie można nawiązać połączenia dysku sieciowego (SMB) z macOS Big Sur w wersji 11.3

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply