Fritzbox 7590: Oprogramowanie laboratoryjne rozwiązuje problemy

Post

Fritzbox 7590: Oprogramowanie laboratoryjne rozwiązuje problemy

Jest nowe oprogramowanie laboratoryjne dla popularnego modelu Fritzbox 7590. Błędy te zostaną poprawione.

AVM dostarcza nową laboratoryjną wersję FritzOS dla popularnego modelu Fritzbox Fritzbox 7590. Dzięki nowemu oprogramowaniu laboratoryjnemu użytkownicy, którzy chcą eksperymentować, mogą zapoznać się z nadchodzącą wersją FritzOS 7.24. FritzOS 7.21 jest obecnie nadal dostępny jako ostateczna wersja dla Fritzbox 7590. Zainstalowanie przedpremierowej wersji FritzOS 7.24 może być opłacalne, jeśli masz problemy z wersją 7.21, ponieważ naprawia ona szereg błędów. Są też nowe funkcje do wypróbowania, takie jak możliwość tworzenia kopii zapasowej danych z pamięci wewnętrznej (dzwonki, zdjęcia, wiadomości głosowe), o których już pisaliśmy i które można przetestować od laboratorium FritzOS 7.24-82977.

Najważniejsze nowe funkcje / ulepszenia FritzOS 7.24-83225 w porównaniu do poprzedniej wersji 7.24-82977:

Internet:

Naprawiono: Błędy formatowania wystąpiły podczas konfigurowania tras IPv6

Naprawiono: połączenia VPN przez L2TP (w tym Windows 10) były nieoczekiwanie wolne

Naprawiono: Oświadczenie o ochronie danych można było wybrać w kreatorze instalacji tylko wtedy, gdy zaznaczono pole wyboru MyFRITZ!

Telefonia:

Ulepszenie: Dodano ustawienie używania wewnętrznego faksu do „tylko wysyłania faksów”

Sieć domowa:

Naprawiono: Sekcja blokady urządzenia była wyświetlana w szczegółach urządzeń gości, mimo że funkcja jest zarezerwowana dla urządzeń sieci domowej

Na tej stronie pobierania znajdziesz szczegółowe informacje na temat instalacji wersji przedpremierowych. AVM wyraźnie zaznacza, że ​​jest to wersja beta, której instalacja może prowadzić do problemów. Wsparcie nie jest udzielane, ani nie ma żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody po użyciu wersji wstępnej.

Najlepsze porady i wskazówki dotyczące Fritzbox

Tags
Author
Karolina Kanas

Leave a Reply